poniedziałek, 19 grudnia 2016

Jak można wesprzeć moje działania na rzecz zwierząt

Wiele osób chce nam pomóc - można!  Kiedyś, mając jednego czy dwa kotki na tymczasie, mogłam płacić za ich opiekę ze swojej pensji. Teraz, gdy zwierzaki przelatują przez nasz dom w ilościach hurtowych, nie mogę tego robić. 

Nazwa konta:  Fundacja Pręgowane i Skrzydlate
Adres: Wrocław
Bank Pekao SA
SWIFT: PKOPPLPW
11 1240 6768 1111 0010 7937 7480

(w tytule przelewu prosimy wpisać DAROWIZNA)

Harissek - cudo, nie pies!
Generalnie łatwiej jest 100 osobom zrzucić się po 10 złotych, niż jednej wydać 1000 zł. O to chodzi w tym wspieraniu - w grupie łatwiej, lżej i milej. 
Jak żywa zabawka
1Z radością informuję, że pod swoje skrzydła wzięła mnie Ola z Fundacji Pręgowane i Skrzydlate. 

Jeśli chcecie (a wiem, że są tacy) i możecie (o tym już wypowiadać się nie będę), datki na moje tymczaski wpłacajcie na konto fundacji "darowizna".
Bank Pekao SA
SWIFT: PKOPPLPW
11 1240 6768 1111 0010 7937 7480
(w tytule przelewu prosimy wpisać DAROWIZNA)

Okruszek
2Kupując w Zooplusie przez specjalny banerek lub link (klik) umieszczony na tym blogu po prawej na bocznej szpalcie i po lewej niżej na lewej bocznej szpalcie.  Za każde Wasze zamówienie w wysokości 100 zł my dostajemy 3,30 zł. Ziarnko do ziarnka... Warto pomagać!

zooplus
Klik w banerek i na zakupy!

Fika

Mika

Dżąsik

Ptyśka

3Udostępniając posty na fejsie. Nie macie pojęcia, jak dobrze to działa! Jedna pani drugiej pani, no i piesek z kotkiem mają domki!! Udostępniajcie, proszę, to nic nie kosztuje.

FikaMika.
4Lajkując i komentując na fejsie - to daje mi siłę i chęć do tej pracy, a poza tym Wasi znajomi widzą, że coś zalajkowaliście i... patrz wyżej. 

Harrison
5Komentując tu na blogu i na profilu facebukowym. Ja wiem, że zazwyczaj nie odpowiadam na komentarze, często nie mam na to czasu, jednak zawsze, ale to zawsze (!!) je czytam i cieszę się każdym! Przysięgam! :)


JEST TO POWTÓRZONY POST - SKONDENSOWANY.
Oryginalny był tu: http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/2016/12/inwentaryzacja-sposobow-pomoc-zmd.html

DZIĘKUJĘ!

PODPIS


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...